ПРОЕКТИ

Мережа кафе-кондитерських пекарень «ШТРУДЕЛЬ», «Круасанна №12» та кафе «САЛЬЄРІ» (Одеса)

Комплексне управління усіма основними напрямками операційної діяльності та розвиток групи закладів у м. Одеса.

Підготовка, розробка та впровадження комплексної системи корпоративного управління та її контролю ефективності у мережі.

Формування, підготовка та побудова системної роботи групи та її регламентів – для керуючої компанії мережі та всіх діючих підрозділів.

Основні нормативи діяльності всіх підрозділів групи. Функціональні обов’язки, зони відповідальності та контрольні показники ефективності для всіх категорій менеджменту мережі.

Супровід та розробка загальних принципів асортиментної та цінової політики у групі.

Технологічний супровід та його контроль. Визначення принципів та стратегії розвитку асортиментної та торгової політики групи.

Впровадження та розвиток системи управління прибутковістю. Розробка, впровадження та контроль системи корпоративного централізованого товарознавства та логістики.

Супровід побудови централізованного кондитерського виробництва мережі та постановка менеджменту напряму.

Побудова та розвиток системи фінансового управління та контролю у групі. Впровадження систем бюджетної політики та загального фінансового планування в мережі в цілому, та за кожним конкретним напрямком/проектом — зокрема. 

Запуск та використання системи контрольних фінансових показників.

Побудова горизонтальної та вертикальної системи управління бізнес-процесами та їх формалізація.

Визначення основних фінансово-економічних показників ефективності, розробка основної системи фінансової мотивації у групі та програм з управління прибутковістю у закладах мережі.