Ефективна реклама ресторану, кафе та просування в інтернет для Вашого закладу

Протягом свого багаторічного досвіду з розробки, відкриття та супроводу ресторанних Проектів, ми все частіше стикаємося із запитами наших Клієнтів щодо подальшої “розкрутки” та рекламної підтримки нових та оновлених проектів.

У зв’язку з цим, ми вирішили вивести даний вид послуг в окремий напрямок та запропонувати для Вас комплексну спеціалізовану послугу: ефективна реклама ресторану кафе та просування в інтернет для Вашого закладу. Реклама ресторану та кафе в інтернет, просування ресторану та кафе в інтернет.

Детально, розуміючи, всі існуючі нюанси розвитку та становлення ресторанних проектів, ми будемо раді запропонувати для Вас ефективний комплекс рекламних та маркетингових заходів та супроводу, які зможуть принести відчутні результати щодо просування Проекту, а не просто – “освоїти” маркетинговий бюджет, як це часто трапляється.

Основний склад послуг, що пропонуються, акцентується на просування для Вашого закладу в Інтернет, як найбільш динамічний і перспективний рекламний і маркетинговий канал.

Ми пропонуємо для Вас:

  • Розробку ефективної маркетингової та рекламної стратегії просування для Вашого закладу в Інтернет.
  • Підготувати та провести детальну сегментацію цільової аудиторії проекту та визначити найрезультативніші рекламні канали та їх майданчики в інтернет.
  • Розробити, спроектувати, провести реєстрацію та запустити в роботу всі необхідні види “інтернет-представництв” для Вашого проекту: сторінки та групи в соціальних мережах, інтернет-сайт, робочі сторінки в різних спеціалізованих інтернет-каталогах, міжнародних “гідах” та “путівниках” (TRIPADVISOR, Booking.com, інші).
  • Розробити, підготувати та супроводжувати основні види рекламного та маркетингового просування: SMM (супровід у соціальних мережах), PPC (супровід з використанням інструментів контекстної реклами як у пошукових системах, так і в соціальних мережах), SEO (пошукове просування в основних пошукових системах), інші види інтернет-просування.
  • Підготувати та супроводжувати для Вас послуги – фотографів фуд-стилістів, спеціалізованих копірайтерів та інших профільних фахівців.
  • Інші види індивідуальних послуг, які можуть бути результативними для розвитку Вашого проекту.

Надійшлить запит і ми зможемо підготувати та запропонувати для Вас найбільш ефективний формат просування ресторану або кафе в інтернет. Розробити правильне та ефективне рекламне наповнення саме для Вашого закладу.

Раді бути для Вас корисними та ефективними.

# seo просування кафе, # seo просування ресторану, # просування ресторану в інтернет, # просування кафе в інтернет, # smm просування для ресторану, # smm просування для кафе, # реклама кафе в інтернет, # реклама ресторану в інтернет