ВІДКРИТИ РЕСТОРАН

Відкриття Закладу як народження Вашої дитини – процес непростий, та вимагає моральної психологічної і фінансової готовності до неї.

Основним напрямком нашої діяльності є комплексний консалтинг у сфері ресторанного бізнесу. Ми готові надати для Вас цілу низку професійних послуг для відкриття, подальшого супроводу та розвитку Вашого проекту кафе, бару чи ресторану.

Ми зможемо надати Вам ефективне сприяння і супроводження для відкриття ресторану або відкрити кафе, отримати від нього фінансову ефективність та лояльність Ваших Гостей.

Відкрити успішний ресторан

 • Дизайн інтер’єрів та комплексне дизайн-супроводження проектів – послуги проектування (відкрити свій ресторан, кафе чи бар) та підготовки ескізних та архітектурних проектів, загальний супровід у виробництві та постачанні (авторський нагляд), подальший супровід.
 • Розробка Концепції закладу – комплекс робіт, що включають експертну оцінку і підготовку маркетингової, технічної та економічної концепцій майбутнього проекту. Включає маркетингову частину, організаційну (технічну) частину і економічну (фінансову). Відкрити успішний ресторан або відкрити кафе – це насамперед концепція, і лише потім технічний супровід всіх процесів його запуску.
 • Проведення Маркетингових досліджень – сегментація ринку та оцінка локального (загального) конкурентного середовища, оцінка макроекономічних показників майбутнього проекту та його конкурентних переваг і недоліків, маркетингова типізація проекту та його споживчої аудиторії, оптимальне позиціонування та цільова аудиторія.

Відкрити кафе або як відкрити свій ресторан

Відкрити свій ресторан або відкрити кафе – це привернути до нього увагу саме його цільової аудиторії, саме Ваші Гості стануть запорукою майбутнього успіху Проекту.

 • Бізнес-планування для проекту відкриття ресторанів – враховує всі необхідні економічні, фінансові, технічні та маркетингові складові для підготовки та оцінки можливої ефективності майбутнього проекту.
 • Технологічне проектування – включає в себе загальну технологічну підготовку проекту: технологічний проект і відповідну технологічну документацію, підбір та фактичне розміщення технологічного та торговельного обладнання і технологічних меблів, специфікацію схем підключень та підведення комунікацій, супровід (за бажанням Замовника) у відповідності до технологічного проекту та отримання.
 • Підбір, підготовка, навчання та тестування всіх основних груп Персоналу закладу. Послуга «Head Hunter» для підбору ключових позицій проекту як одне з найважливіших та ключових питань відкриття кафе або ресторану. Відкрити успішний ресторан чи кафе – це зібрати, навчити та мотивувати саме Вашу ефективну команду. Важливо розуміти, що саме люди, а не «картинки» на стінах та модні гастро-тренди створюють привабливу та гостинну атмосферу закладу, на яку хочеться повернутись Вашим Гостям. 
 • Послуги з розробки основного Меню та Винної карти закладу – включає технологічну підготовку (технологічні карти та калькуляції), зовнішній вигляд та подачу, збалансованість напоїв та страв, порядок ціноутворення та постачання продуктів, схему товарної логістики..
 • Інформаційне забезпечення проекту – підбір та супровід всього необхідного програмного забезпечення та апаратної частини, супровід впровадження комплексу облікової системи, навчання та подальший супровід.
 • Економіка та Фінанси – розробка, підготовка та впровадження загальної системи управлінського обліку та бізнес-планування проекту, показники ефективності та система мотивації, система управління прибутковістю та управління витратами, нормативи обліку та контролю. Відкрити успішний ресторан — це насамперед домогтися фінансового балансу операційних витрат та виручки для отримання очікуваних фінансових результатів.
Діагностика проекту 

Комплекс послуг, що дозволяють зробити експертну оцінку всіх основних напрямів діяльності закладу та виявити існуючі недоліки та резерви у розвитку, відповідний економічний потенціал.

Реклама і маркетингове супроводження проекту

Послуги підготовки, організації та супроводу маркетингової та рекламної стратегії проекту. Розробка та супровід рекламних кампаній для відкриття ресторанів.

Комплекс послуг «Ресторан під ключ» складається:
 • проведення необхідних маркетингових досліджень для вивчення проекту та підготовки до розробки концепції закладу;
 • розробка концепції закладу;
 • підготовка бізнес-плану та відповідний action-plan проекту;
 • комплексний економічний аналіз проекту;
 • участь у підготовці необхідних архітектурних та дизайн-проектів закладу;
 • участь у супроводі запуску проекту: проектні роботи, ремонтно-будівельні роботи, оздоблювальні роботи, комплектація технологічним та торговим обладнанням, меблями, посудом та аксесуарами, інше;
 • підбір та навчання персоналу;
 • визначення та розробка загальної товарної політики закладу (розробка меню та винної карти, барна продукція та міцний алкоголь, технологічний супровід, ціноутворення та логістика, тощо, тощо);
 • визначення загальної маркетингової політики проекту та організації системи управління відносинами з клієнтами;
 • ІТ-супровід;
 • відкрити – ресторан чи кафе, підготовка та запуск Проекту, весь необхідний наступний супровід.
Керування підприємством 

Ми також готові запропонувати для Вас комплекс послуг з повного або часткового операційного управління Вашим Проектом. Склад, структуру та порядок виконання даних робіт, узгоджується для кожного конкретного проекту.

Якщо у Вас виникли будь-які питання, пов’язані з Вашим бажанням відкриття ресторану чи кафе, як відкрити бар або скільки коштує відкрити кафе, або будь-який інший Проект у сфері громадського харчування – звертайтесь до нас і ми допоможемо знайти саме Ваші, ефективні підходи в управлінні та подальшому розвитку Проекту.

Відкрити ресторан кафе, відкриття ресторанів, як відкрити бар, скільки коштує відкрити кафе, відкрити пекарню, кондитерську, піцерію, відкрити ресторан київ, відкрити успішний ресторан україна, відкрити свій ресторан

відкрити гастрономічний ресторан, #відкрити італійський ресторан, #відкрити грузинський ресторан, #відкрити український ресторан, #відкрити свій ресторан, #відкрити ресторан київ, #відкрити ресторан одеса, #відкрити ресторан дніпро, #відкрити ресторан харків, #відкрити ресторан миколаїв, #відкрити ресторан тернопіль, #відкрити ресторан запоріжжя, #відкрити ресторан суми, #відкрити ресторан черкаси, #відкрити ресторан україна