РЕСТОРАННИЙ КОНСАЛТИНГ #ONLINE: віддалений супровід для кафе, барів, ресторанів

Віддалений супровід та консультації з питань:
  • операційне керування закладом;
  • фінансове керування та планування;
  • постановка обліку та звітність;
  • технологія виробництва та управління асортиментом;
  • маркетинг та реклама, просування проекту;
  • управління, мотивація, розвиток та навчання персоналу;
  • інформаційні технології та автоматизація процесів;
  • інші завдання управління та розвитку проектів

Ми першими на українському ринку запропонували та супроводжуємо на сьогоднішній день, для «середнього» бізнесу та Підприємців послугу віддаленого консалтингового супроводу в «онлайн» форматі.

Залежно від Ваших потреб, можливо скористатись разовою консультацією або придбати один із діючих тарифних планів на один місяць. Далі, Ви зможете отримати необхідні практичні консультації та супровід від усіх профільних фахівців нашої консалтингової компанії.

Як працює система віддаленого обслуговування?

Усе – просто та «прозоро»:

  • Ви реєструєтеся в системі та замовляєте зручний для Вас тарифний план на один календарний місяць або разову консультацію.
  • Починаєте користуватися нашими послугами з усіх питань, що Вас цікавлять.

Всі види комунікацій відбуваються у віддаленому «онлайн» форматі: онлайн чат в одному із зручних для Вас месенджерів (viber, telegram, whatsApp), «відеоконференція» або дзвінок.

Чому це вигідно для Вас?

Ви, незалежно від розмірів Вашого бізнесу та за доступну ціну, отримуєте повноцінний доступ до професійних ресурсів нашої компанії та віддалені консультації профільних висококваліфікованих фахівців, які працюють у ресторанному бізнесі понад 15 років.

Даний підхід суттєво мінімізує Ваші витрати, не вимагаючи оплачувати щомісячно заробітні плати кількох дорогих фахівців, при цьому дозволяє використовувати їх ефективний досвід та навички у своєму бізнесі.

За рахунок чого ціна даних послуг може бути такою невисокою?

Кожне питання, за винятком разової консультації, проходить певний період його відпрацювання, який узгоджується з клієнтом. Чим складніше питання та необхідність його підготовки, тим більше часу нам на це знадобиться.

І саме цей підхід – у розподілі та послідовній обробці питань, дає нам можливість встановити для Вас дуже демократичні ціни за високої якості надання послуг..

Які види консультацій ми проводимо?

В основному – це різні питання, пов’язані з операційним управлінням діючих закладів, або питання, пов’язані з відкриттям нових або реорганізацією діючих проектів.

Зрозуміло, в рамках цього виду обслуговування, ми не зможемо Вам відповісти на запитання: «розробка концепції закладу», «зробити нове меню» або «підготувати план маркетингового просування закладу», оскільки це вимагає значно більшого часу та ресурсів на опрацювання завдання та має зовсім іншу вартість. Ноо … надати свої рекомендації та дати «відправну точку» для наступних дій – ми зможемо.

Скільки коштує разова консультація чи один місяць супроводу?

Вартість разової консультації та основні тарифні плани за один календарний місяць, які ми пропонуємо:

Разова онлайн консультація – від 2500 грн. без обмежень за кількістю запитань, час надання консультації – до 2 годин.

«Початковий» – 5000 грн., включає опрацювання до 5 запитів протягом місяця.

«Базовий» – 7500 грн., включає опрацювання до 10 запитів.

«Повний» – 15000 грн. включає необмежену кількість запитів.

Порядок проведення взаєморозрахунків – попередня оплата за разову консультацію чи за один календарний місяць обслуговування.

Як правило, всі запити відпрацьовуються письмово за допомогою зручного для клієнта, месенджера або електронної пошти. Формат «відеоконференції» – за додатковим погодженням із замовником.

Якщо у Вас залишилися ще якісь питання, або для Вас необхідний інший формат та склад супроводу – звертайтесь, і ми внесемо усі необхідні уточнення та знайдемо оптимальний варіант співпраці. Будемо раді виявитися для Вас корисними)

Реєстрація для використання сервісу “Ресторанний консалтинг #online”

* обов’язкові поля для реєстрації