ПАРТНЕРИ

Запорукою успіху, стійкості та процвітання у будь-якому бізнесі – це надійні та професійні Партнери та задоволені якістю наданих послуг Клієнти.

Ми, з радістю, хочемо представити Наших Партнерів та Колег:

Студія графічного дизайну та дизайну реклами «D&A CREATIVE GROUP»

Розробки графічного дизайну та реклами, айдентика, корпоративний дизайн та брендинг, креатив та послуги неймінгу, веб-дизайн та художні ілюстрації, комплексний дизайн-супровід Проектів.

Молодий творчий колектив професійних художників та дизайнерів, працюючих на ринку понад п’ять років і просто талановитих та креативних людей.

Архітектурна майстерня «ЗНАК»

Архітектурне проектування та дизайн-проекти інтер’єрів.
Значний професійний досвід у різних напрямках архітектурного та дизайн-проектування: готелі та ресторани, кафе та паби, житлові комплекси та торгові центри, офісні приміщення та котеджі. Творчий підхід та архітектурний супровід Проектів «під-ключ».
www.znak.net.ua

Компанія «ЄВРОСТИЛЬ-2000″

Постачання професійного посуду, скла, приладів та аксесуарів для ресторанного бізнесу. Професійний текстиль та спеціалізоване обладнання та інвентар для кейтерингу. Кухонне начиння та інвентар. Комплектація закладів “під ключ”.
Величезний досвід та надійність у роботі.
www.euro2000.com.ua

Компанія “MARESTO”

Найкращі рішення для сегменту HoReCa, харчових виробництв, супермаркетів та пекарень. З моменту свого заснування у 1999 році, Maresto став не просто брендом.

Сьогодні Maresto є провідним національним оператором ринку технологічного обладнання в Україні. У професійному портфоліо компанії вже понад 3000 реалізованих об’єктів. Комплексний підхід до оснащення об’єктів.
http://maresto.ua