АВТОМАТИЗАЦІЯ та ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ

Автоматизована облікова програма, її підбір, налаштування та впровадження – один з основних етапів консалтингового супроводу проекту з автоматизації та інформаційного забезпечення. Даний етап реалізації Проекту – досить специфічний і часто невірно оцінюється за своєю важливістю у подальшій роботі Закладу.

Наскільки правильно, для конкретного Проекту та специфіки його внутрішніх бізнес-процесів буде підібрано та налаштовано програмне забезпечення, на стільки буде зручним та налагодженим робота з ним та отримання достовірної актуальної інформації про роботу Закладу та його фінансові показники.

Саме, комплексна автоматизація – використання автоматизованної облікової програми, буде основою для будування подальшої якісної системи фінансового обліку і контролю у проекті.

Правильне інформаційне забезпечення (програмне забезпечення та облікова система), дозволить Керуючому та Власникам бізнесу отримувати своєчасну та достовірну інформацію, для можливості динамічно реагувати на існуючі проблеми та передбачати їх появи надалі.

Звичайно до складу етапу супроводу інформаційного забезпечення включається:

  • підбір Постачальників та супровід при впровадженні всього комплексу необхідного програмного забезпечення;
  • підбір Постачальників та супровід під час постачання, настроювання та запуску, необхідного апаратного забезпечення, комп’ютерної та орг.техніки;

Також, можливі і інші види консалтингового ІТ-супроводу, за бажанням Замовника.