ПРОЕКТИ

Розважальний комплекс, культурно-розважальний центр (Запоріжжя)

Проведення комплексу робіт з підготовки та розробки загальної концепції та наповнення одного з найбільших розважальних комплексів у місті Запоріжжя.

Ресторанно-розважальний комплекс розрахований на кілька ресторанних закладів різного формату та спрямованості, спеціалізований сучасний Банкетний та Конференц-хол.

Проект Культурно-розважального центру з можливістю організації та проведення різноманітних розважальних заходів: постійно діючої інсталяції “Голландський дворик”, різноманітних концертних програм, виставок та інших форматів та інсталяцій.

Проведення маркетингових досліджень ресторанного ринку регіону, розробка та підготовка загальної спрямованості та концепції Проекту, визначення складу та всіх видів наповнення для майбутнього Розважального центру. Комплексний ресторанний консалтинг Запоріжжя.

Підготовка всіх основних складових Проекту: всі види гостьових та технологічних площ та їх необхідне забезпечення (обладнання, меблі, комунікації, ін.), маркетингова та рекламна політика, необхідний персонал та їх кваліфікаційні вимоги, єдина технологічна та асортиментна політика Комплексу.

Система товарознавства та технічного забезпечення господарської діяльності центру, інформаційне управління та система обліку, фінансове управління та планування Проекту, інші види забезпечення проекту.

Загальний консультаційний супровід проекту.