СТАТТІ І АНАЛІТИКА

Результати роботи готелів за червень 2022 року від HotelMatrix

Компанія HotelMatrix опубліковала вибіркові дані роботи готелів в Україні за червень 2022 року.

На своєї сторінці в ФБ фахівці аналітичної компанії, зробили публікацію що до загальних KPI роботи готелів:

“Вітання, друзі, в ці важкі та відповідальні часи для нашої країни та зокрема готельної індустрії! Наші перерви мовчазні на дописи та яскраві на справи, про які хочемо вам розповісти.

Частина нашої команди захищає країну у лавах ЗСУ, частина долучена до активної волонтерської допомоги.

І в той же час було прийнято відповідальне рішення не зупиняти, а розвивати наш продукт та за ці півроку було розроблено кілька корисних додатків до функціоналу. Ми поступово розповімо вам про них, а ті учасники проекту, які зареєстровані в програмі можуть вже це зробити та протестувати самостійно.

Сьогодні ми знайомимо вас з результатами роботи готелів за червень 2022р у деяких регіонах України. Ми щиро вдячні партнерам, які незважаючи на скрутну ситуацію, продовжують сумлінно вносити дані в програму. В той же час ми звертаємось до іншої частини наших партнерів, які зареєстровані в програмі: внесення даних – це ваш цінний та потужний внесок у те, щоб готельна індустрія не вмерла остаточно, щоб ми разом змогли все ретельно проаналізувати і для розвитку майбутніх проектів, як і для корекції операційної діяльності готелів. Тому ми просимо вас вносити дані та користуватись програмою та вірити у нашу перемогу!”

Як показує графік:

Найбільші показники з усіх основних KPI: ADR (середнього тарифу дня), RevPAR (дохід на доступний номер) і Occupancy (завантаженість номерів – показує відсоток проданих кімнат по відношенню до доступних до продажу за певний період часу) у Львові, які суттево відрізняються від інших міст в Україні.

Також, високий показник ADR в червні показали готелі у Києві, які перевершили цей показник у Буковелі, у якому ціни почали зменьшуватися у порівняні з початком війни та весняними місяцами.

Зменьшення цін на проживання у Буковелі і стало передумовами достатньо високого рівня показників Occupancy, які майже на 10% перевищують показники готелів у Києві.

Усі фото та відеоматеріали отримані з відкритих публічних джерел, представлені виключно в ознайомлювальних цілях та належать їх Власникам