ПРОЕКТИ

Заміський ресторанно-розважальний комплекс “ПЕРЛИНА” (Сокірне, Черкаси)

Послуги комплексного супроводу запуску Проекту заміського ресторанно-розважального комплексу, розрахованого на можливість розміщення понад 500 гостей. Комплекс складається з готелю на 50 номерів, з основним рестораном та зонною лобі-бару. Літній ресторан з прилеглою територією пляжу і басейном під відкритим небом.

Заміський ресторанно-розважальний та готельний SPA-комплекс “ПЕРЛИНА” (Сокірне, Черкаси)

http://perlyna.biz

Основний комплекс робіт складався з технологічного проектування та супровіду реалізації загальної комплектації. Забезпечення всіма основними видами технологічного обладнання та меблів, наповнення всіма групами гостьового посуду, скла та приладів, кухонне начиння та барний інвентар.

Організація та супровід усіх гостьових та службових локації Комплексу.

Загальна асортиментна політика Комплексу, супровід розробки основного меню для обох ресторанів та барного асортименту, організація та проведення робочих дегустацій. Технологічне керування. Управління формуванням цінноутворення та товарної логістики у Проекті.

Пошук та підбір провідних фахівців Комплексу – Керуючого та Шеф-кухаря. Супровід формування робочого штатного розкладу комплексу та системи фінансової мотивації.

Система фінансового керування та звітності, основні зони фінансової відповідальності, система керування доходами та витратами в Проекті, інші види фінансового планування та керування.

Загальний ІТ-супровід забезпечення Комплексу – участь у підборі та супроводі впровадження автоматизованої системи обліку та продажу для готелю та ресторанних локацій, інші види інформаційного супроводу.

Маркетинговий та рекламний супровід розвитку Проекту.

Інші послуги супроводу запуску Комплексу.