ПРОЕКТИ

Мережа ресторанів «САМОГОННА РЕСТОРАЦІЯ» (Тернопіль)

Ресторан-музей «Старий млин», пивна ресторація «Ковчег», піцерія та пастерія «Фламінго», служба доставки та пекарня “БАМ” в місті Тернопіль, та готель-садиба «Грибова хата» (Буковель).

Комплекс консультаційних послуг та заходів оптимізації діяльності щодо покращення фінансових показників роботи закладів мережі.

Консалтингові послуги з підготовки та впровадження загальної корпоративної системи керування мережею: побудова системи корпоративного обліку та звітності, формування управлінської компанії та її функціональних обов’язків та структури.

Товарна політика та керування асортиментом, технологічне управління та товарознавство, фінансова політика та система основних показників ефективності, бюджетна політика та керування витратами, кадрова політика та розвиток персоналу, ІТ-управління, інші види необхідного супроводу.

Комплекс заходів щодо оптимізації усіх головних показників фінансової ефективності (торгівельна виручка, середній рахунок, фудкост, обертаємість товарних залишків та сировини, норми витрат, прибутковість) роботи мережі – у 2022-2023 роках.


«Серед варягів, звідки пішли київські князі, було повір’я: аби попасти на небо, треба померти з мечем у руках. Через то вони й ставали в бій навіть один проти сотні. Коли помирали, їхній язичницький бог Тод витягував кожного з поля бою за чуба прямо на Небо.

Від варягів ідею чуба взяли козаки. Зараз козаків немає – ми більше свинопаси. То я хоч зачіску в пам’ять про них ношу. Не знаю, звідки в моїй сім’ї то повелося, але тато теж носив чуба, так із чубом і помер.
Думаю, і я так помру.»

(Михайло Гросуляк, засновник та власник мережі)

Пастерія «Фламінго»

Ресторан-музей «Старий млин»

Пивна ресторація «Ковчег»

Усі фотоматеріали належать їх Власникам – мережі “Самогонна Ресторація”, https://samogon.org/