СТАТТІ І АНАЛІТИКА

Нові заклади, відкриті у лютому 2022 року

Війна перевернула абсолютно все у житті кожного з нас. Палаючи міста та села України, смерть та жах, які приніс нам “російський світ” стали нашою повсякденністю. Проте ми вирішили продовжити нашу роботу і нехай, зі значним запізненням, але все ж таки, провести публікацію нашого матеріалу за лютий 2022 року.

REVU-UA

Нові заклади, відкриті у лютому 2022 року (rev)

Данный контент – платный. Если у Вас есть доступ к данным материалам, необходимо войти в систему. Пожалуйста, Войдите. Если Вы впервые с нами, пройдите регистрацию. Присоединяйтесь к нам!Цей контент – платний. Якщо у Вас є доступ до цих матеріалів, необхідно увійти до системи. Будь-ласка, увійдіть. Якщо Ви вперше з нами, пройдіть реєстрацію. Приєднуйтесь до нас!

ПРОЕКТИ

Гірськолижний курорт, ресторанно-розважальний комплекс (Пилипець, Закарпаття)

Ресторанно-розважальний комплекс у Гірськолижному курорті на Закарпатті. Підготовка комплексних фінансових оцінок, маркетингового та економічного обґрунтування для подальшої реалізації, забезпечення та супроводу ресторанно-розважального комплексу на кількох рівнях у гірськолижному курорті в Закарпатті.

СТАТТІ І АНАЛІТИКА

З новим 2022 роком – нові заклади, відкриті у січні

Нові заклади, відкриті у січні. Ось і настав новий 2022 рік, не тішать “страшні” ціни на комуналку та газ, але ми все ж таки сподіваємося на краще і раді представити нові кафе, бари та ресторани, що відкрилися в січні в Україні..

СТАТТІ І АНАЛІТИКА

Обсяг ресторанного ринку в Україні у 2021 році

Підходить до завершення ще один непростий для всіх 2021 рік, але час не стоїть на місці і незабаром другий рік пандемії залишиться позаду. За результатами дев’яти відпрацьованих місяців 2021 року представляємо наш аналітичний звіт.

ПРОЕКТИ

Мережа кафе-кондитерських Ecorn (Ташкент, Узбекистан)

Мережа кафе-кондитерських Ecorn (Ташкент, Узбекистан). Підготовка та проведення комплексного аналізу роботи мережі закладів – кафе-кондитерських Ecorn у м. Ташкент, республіка Узбекистан. Розробка оновленої стратегії розвитку мережі – ребрендинг та консалтинговий супровід проекту.

ПРОЕКТИ

Кафе Avenue (Умань)

Кафе Avenue (Умань). Проведення внутрішньої операційної діагностики роботи закладу. Підготовка комплексу заходів щодо оптимізації основних робочих процесів, підвищення фінансової ефективності та можливості подальшого розвитку проекту. Навчання провідних менеджерів закладу.